Życie, które wisi na włosku. Razem możemy ocalić Maćka!

Maciek, to dwunastoletni chłopiec, który od urodzenia zmaga się z chorobą serca. Zbyt późno wykryta, przekreśliła szanse na normalne życie oraz spełnianie marzeń. Maćkowi potrzebne są duże pieniądze na zagraniczną operację, która jest jedyną szansą na ocalenie tak młodego istnienia. Rodzice chłopca walczą o zdobycie potrzebnej sumy, ponieważ bez niej pozostanie mu jedynie 5 lat życia. Serce pęka, widząc wielką rozpacz i determinację rodziców oraz ich obawy o przyszłość syna, która stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Aby pomóc Maćkowi, nasze Szkolne Koło PCK postanowiło zorganizować kawiarenkę, w której 15 listopada sprzedawane będą słodkości. Każdego, kto chciałby pomóc w tej szczytnej akcji, prosimy o zgłoszenie się do pani Moniki Jankowskiej. Wszelkie zebrane środki zostaną przekazane na leczenie chłopca.

Ze wzruszającą historią Maćka i apelem o pomoc można zapoznać się w serwisie SiePomaga:

Życie, które wisi na włosku – pomóż ocalić Maćka!: Fundacja Podaj Rękę Małemu Przyjacielowi zbiera w Siepomaga.pl

Angelika Michalska

1 Comment

  1. Właśnie dostałem informację, że cała suma potrzebna Maćkowi do tej ciężkiej operacji została zebrana w Siepomaga.pl! Wielki szacunek dla osób, które wspomogły bohaterskich rodziców! Maciuś musi żyć, jego wola życia jest niesamowita!!!!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

*

© 2024 Ogólniak

Theme by Anders NorenUp ↑