Redakcja „Ogólniaka” w roku szkolnym 2017/2018

Katarzyna Nowakowska – redaktor naczelna

Cześć! Nazywam się Kasia Nowakowska i w tym roku przypadła mi funkcja redaktora naczelnego naszego „Ogólniaka”. Lubię wszelaką organizację, dlatego jestem w samorządzie szkolnym. Interesuję się podróżami, historią i psychologią. Jestem osobą dobrze zorganizowaną i empatyczną. Mam nadzieję, że dobrze będzie nam się współpracować i z niecierpliwością będziecie czekać na nasze kolejne teksty.

Marcelina Górska – zastępca redaktora naczelnego

Hejka! Jestem Marcelina i pełnię funkcję zastępcy redaktora naczelnego naszego wspaniałego bloga. Sądzę, że mogłabym opisać siebie jako osobę kreatywną, ambitną, pozytywnie nastawioną do życia i ciekawą świata. Moje pasje to teatr i sztuka. Poza tym interesuje mnie wszystko, co nowe i intrygujące.

Wiktoria Marglarczyk – zastępca redaktora naczelnego

Hejka! Z tej strony Wixa! Pochodzę z Wapna, co już trochę o mnie mówi. Jestem bardzo otwartą i towarzyską osobą, chętnie zawieram nowe znajomości. Interesuję się ezoteryką, parapsychologią, oneironautyką i tematami z nią związanymi. Lubię ćwiczyć, biegać oraz jeździć konno. Od dziecka miałam styczność z muzyką. Gram na kilku instrumentach, jednakże w moim sercu od zawsze znajduje się pianino, z którym związana jestem od dwunastu lat lat.

Zuzanna Wróblewska – sekretarz redakcji

Cześć! Nazywam się Zuzanna Wróblewska i pełnię funkcję sekretarza naszej redakcji. Jestem osobą zorganizowaną, punktualną oraz ciekawą świata. Uwielbiam czytać książki, głównie kryminały. Lubię także oglądać filmy – najchętniej psychologiczne, dramaty oraz te o tematyce historycznej. W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi i słucham muzyki – zarówno polskiej, jak i zagranicznej. Do moich ulubionych zespołów należą Imagine Dragons oraz Happysad.

Adam Rybicki – spec od spraw technicznych

Hej! Nazywam się Adam, mam 18 lat i dbam o kwestie techniczne naszego „Ogólniaka”. Jestem osobą pozytywnie zakręconą, pełną energii i empatii. Uwielbiam muzykę i uważam, że każdy z gatunków ma w sobie coś niezwykłego, wyjątkiem jest dla mnie thrash metal, którego nie potrafię znieść. Od sześciu lat należę do harcerstwa, w którym obecnie pełnię funkcję przybocznego w 14. Wągrowieckiej Drużynie Wędrowniczej. Oprócz tego uwielbiam oglądać seriale. Moje ulubione to „Gra o tron” i „House of Cards”. Moim ulubionym gatunkiem filmowym jest horror. Filmy, które najbardziej zapadły mi w pamięć, to „Sinister” oraz „Lśnienie”.

Członkowie redakcji:

Weronika Narodowiec

Cześć! Nazywam się Weronika Narodowiec i jestem członkiem naszej wspaniałej redakcji. Interesuję się literaturą. Uwielbiam podróżować, chciałabym zwiedzić każdy zakątek świata. W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi, z którymi spędzam cudowne chwile. Kocham czytać książki, gdy jakaś mnie wciągnie, to nie sposób mnie od niej oderwać. Nie ograniczam się do jednego gatunku, wszystko zależy od tego, na co mam ochotę danego dnia. Podobnie jest w kwestii muzyki. Mam nadzieję, że znajdziecie czas, aby odwiedzać naszego bloga.

Gabriela Bartkowiak

Hejka! Uczęszczam do klasy o profilu medialnym. Po szkole uwielbiam oglądać seriale i filmy. Kocham biegać na długie dystanse, a w tym czasie słuchać energetycznej muzyki. Od najmłodszych lat jestem harcerką, która lubi śpiewać oraz grać na gitarze. Ciekawi mnie świat zdrowego odżywiania. Mam nadzieję, że spodobają Wam się nasze artykuły.

Laura Dąbrowska

Cześć! W wolnym czasie najczęściej czytam książki. Lubię również słuchać muzyki i spotykać się ze znajomymi. Chętnie oglądam filmy animowane i wojenne. Śpiewam w miejskim chórze The Hoor. Moją ulubioną dyscypliną sportową jest koszykówka.

Natalia Fisz

Hej! Nazywam się Natalia Wybrałam kierunek humanistyczny, bo wiążę z nim swoją przyszłość. Interesuję się literaturą oraz fotografią. Wolny czas poświęcam głównie na swoje hobby. Kocham dobre filmy i wieczory z przyjaciółmi.

Jagoda Linart

Cześć! Interesuję się historią i kinem. W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi, słucham muzyki lub robię zdjęcia… Nie tylko selfie! Uwielbiam oglądać stare, wojenne filmy i czytać książki – głównie romanse, ale nie pogardzę też na przykład dobrym kryminałem. Poza tym lubię także pisać i mam nadzieję, że również z tego powodu będziecie tu często zaglądać.

Angelika Michalska

Cześć! Nazywam się Angelika Michalska i jestem członkiem redakcji „Ogólniaka”. Interesuję się historią, literaturą i dziennikarstwem. Lubię oglądać filmy historyczne dotyczące drugiej wojny światowej. Moją pasją – już od dziecka – jest czytanie książek. Ulubionymi gatunkami są powieści przygodowe i kryminały. W wolnych chwilach lubię także słuchać muzyki, głównie Coldplay i Nirvany.

Agata Nowaczyk

Hej! Jestem Agata i mieszkam w Mieścisku. Przede wszystkim interesuje się historią i kinem, uwielbiam filmy i seriale. Nieco mniej fascynuję się muzyką i literaturą. Preferuję raczej spokojny tryb życia, więc moje ulubione zajęcia na zwyczajne dni to… jedzenie i spanie. Jestem bardzo emocjonalną i mimo wszystko towarzyską i komunikatywną osobą.

Mateusz Pawlicki

Jestem Mateusz. Chodzę do klasy II D. Jestem humanistą, dlatego też interesuję się historią i literaturą. Poza tym interesują mnie książki i filmy. W wolnym czasie nie stronię też od gier komputerowych i muzyki klasycznej. Z natury jestem spokojny, jednak w dążeniu do celu bywa, że nie liczę się z ewentualnymi stratami, o ile ich wspólna wartość nie jest wyższa od wartości mety mojej ścieżki.

Laura Piotrowska

Hej! Mam na imię Laura, uczęszczam do klasy 2D. Interesuję się historią i między innymi dlatego wybrałam profil medialny. Moim kolejnym zainteresowaniem jest polityka, jednakże nie mówię o swoich poglądach zbyt głośno, bo – jak wiemy – dyskusje na temat polityki i religii najczęściej kończą się kłótniami. Moim hobby jest malowanie i rysowanie, z tym wiążę swoją przyszłość.

Mikołaj Wróbel

Cześć! Jestem Mikołaj, moje cechy to przede wszystkim towarzyskość i otwartość na nowe znajomości z ciekawymi ludźmi. Interesuję się sztuką, literaturą, psychologią oraz kinem. Moje ulubione gatunki filmowe to thriller, dramat i czarna komedia, a na tronie ulubionego reżysera zasiada Tim Burton. W wolnym czasie lubię posłuchać dobrej muzyki, rysować, spotykać się ze znajomymi lub po prostu spędzać czas sam ze sobą, z kubkiem herbaty i własnymi myślami, krążąc po mojej głęboko ukrytej introwertycznej ścieżce osobowości.