Witamy!

Mamy zaszczyt przejąć naszego szkolnego bloga od starszych koleżanek i kolegów z klasy 3E. W skład nowej ekipy wchodzą uczniowie, którzy postanowili uczęszczać na zajęcia dziennikarskie, a co za tym idzie nabywać doświadczenia – być może – przydatne w przyszłym zawodzie. Będziemy na pewno korzystać z już sprawdzonych form i tekstów, ale spodziewajcie się także interesujących nowości.

Zagłębiając się w lekturę, będziecie mogli na bieżąco śledzić wydarzenia w naszej szkole, poznawać ciekawych uczniów, a także dowiadywać się intrygujących rzeczy w formach felietonów, sprawozdań z imprez czy wywiadów.

W skład nowej redakcji, która będzie zapewniać Wam materiały do czytania, wchodzą: Katarzyna Nowakowska (redaktor naczelna), Wiktoria Marglarczyk i Marcelina Górska (zastępcy), Zuzanna Wróblewska (sekretarz redakcji), Adam Rybicki (szef działu technicznego) oraz Gabriela Bartkowiak, Laura Dąbrowska, Natalia Fisz, Jagoda Linart, Angelika Michalska, Weronika Narodowiec, Agata Nowaczyk, Mateusz Pawlicki, Laura Piotrowska i Mikołaj Wróbel. Opiekunem naszego bloga będzie, podobnie jak w ubiegłym roku szkolnym, profesor Sebastian Chosiński.

Mamy nadzieję, że zawarte w naszej szkolnej gazecie treści spodobają się Wam. W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy pomysłów – zachęcamy do kontaktu i przyłączenia się do nas!

Katarzyna Nowakowska

Fot. Michał Czwichocki